сайт Бучацької ДЮСШ https://sites.google.com/site/bdussh/home

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ

Положення про ДЮСШ

Навчальні програми ДЮСШ

з/п

Вид спорту

Вид програми: типова, адаптована, експериментальна

Орган, який затвердив програму

Дата

затвердження

програми

1.

Баскетбол

типова

Держком. України з фк і спорту

1999 рік

2.

Важка атлетика

типова

Держком. України з фк і спорту

2004 рік

3.

Волейбол

типова

Мін. Укр. у справах сім'ї, молоді та спорту

2009 рік

4.

Легка атлетика

типова

Мін. молодьспорт України

2007 рік

5.

Теніс настільний

типова

Державний комітет з молодіжної політики, спорту і туризму

2000 рік

6.

Футбол

типова

Держком. України з питань фк і спорту

2003 рік

7.

Шахи

типова

МОН України та Мін. Укр. у справах сім'ї, молоді та спорту

2010 рік

8.

Шашки

типова

Мін. Укр. у справах сім'ї, молоді та спорту

2009 рік

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл з шашок

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності з футболу

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю з волейболу

Навчальна програма для дитячо–юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо–юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, училищ олімпійського резерву та шкіл вищої спортивної майстерності з важкої атлетики

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю з настільного тенісу

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву та шкіл вищої спортивної майстерності з баскетболу

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності та училищ олімпійського резерву з лижних гонок

Зміни до навчальної програми для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву з лижних гонок затвердженої заступником Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту М.В. Дутчаком

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності з біатлону

З А Т В Е Р Д Ж У Ю

Директор Бучацької ДЮСШ_________ В.М.Ониськів

01.09.2015 р

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Бучацької ДЮСШ на 2015-2016 н.р

Відділення Прізвище, ім’я, по батькові викладача № навчальної групи Д н і т и ж н я Місце занять
Пн.. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
Баскетбол Ониськів Володимир Мар’янович 1 молодша 18.00-19.30 18.00-19.30 18.00-19.30 ДЮСШ Спортивна зала
2 старша 19.30-21.00 19.30-21.00 19.30-21.00
Волейбол Шимків Світлана Іванівна 1 дівчата 16.00-17.30 16.00-17.30 11.00-12-30 ДЮСШ Спортивна зала
2 хлопці 17.30-19.00 17.30-19.00 12.30-14.00
дівчата 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 Зубрецька ЗОШ І-ІІ ст
4 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00
Мосорочан Дмитро Іванович 1 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 Золотопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст Спортивна зала школи
2 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00
Футбол Рудий Андрій Петрович 1 18.15-20-30 18.00-20-15 18.00-20.15 18.15-20-30 14.45-17.00 Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст №2
2 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 12.30-14.45
3 16.00-17.30 16.00-17.30 11.00-12-30 Бучацька ЗОШ І-ІІ ст
Навроцький Віктор Миколайович 1 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-18.15 Трибухівська ЗОШ І-ІІІ ст
2 17.30-19.45 17.30-19.45 17.30-19.45
Бойко Руслан Тарасович 1 16.45-18.15 16.10-17.40 16.45-18.15 Стадіон ДЮСШ ДЮСШ Спортивна зала
2 18.30-20.00 17.50-19.20 18.30-20.00
Легка атлетика Чуба Іван Васильович 1 14.15-16.30 16.00-17.30 16.30-18.45 14.00-16.15 Бучацький коледж Зал ДЮСШ
Романишин Юлія Іванівна 1 16.30-18.00 16.0-17.30 16.00-17.30 ДЮСШ Трибухівська ЗОШ І-ІІІ ст
2 16.00-17.30 16.00-17.30 11.00-12.30
Важка атлетика Павликівський Ігор Орестович 1 16.00-18.15 .- 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 Зал важкої атлетики «Колос»
Кiлькiсть переглядiв: 593