Доручаємо, у рамках проведення заходів щодо відзначення в навчальних закладах Дня захисника України, започаткувати і провести щорічну Всеукраїнську акцію "Браслет нескорених" (Оберіг захисника), що полягає у виготовлення (плетінні) дівчатами (жінками) браслетів у національних синьо-жовтих кольорах та їх вручення чоловікам 14 жовтня 2015 року під час проведення запланованих тематичних виховних заходів на місцях.

Звертаємо увагу, що загальний меседж відзначення Дня захисника України у 2015 році, який має використовуватись у відповідній інформаційній, пропагандистській, масовій роботі, оформленні місць проведення заходів - «СИЛА НЕСКОРЕНИХ»

Методичні рекомендації з відзначення Дня захисника України у навчальних закладах

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

Концепція національно-патріотичного виховання

Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді

Інформаційно-методичні матеріали проекту "Я - громадянин України"

Рекомендації з організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у загальноосвітніх та позашкільних закладах України

Про використання буклету «Меморіали, пам’ятники та інші визначні місця Тернопільщини,пов’язані з героями Майдану і АТО»

Відділ освіти повідомляє, що департамент освіти і науки облдержадміністрації презентує на власному офіційному веб-сайті авторський буклет «Меморіали, пам’ятники та інші визначні місця Тернопільщини, пов’язані з героями Майдану і АТО», підготовлений за підсумками проведеної науково-дослідницької роботи членом Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України, учнем 11-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Гусятин – Чеховським Р.В. спільно із науковим керівником, вчителем – методистом, вчителем географії та економіки – Ковальчуком М.А.. Наголошуємо на важливості та необхідності практичного використання у навчально-виховній діяльності підготовлених і систематизованих матеріалів новітніх родієвих ресурсів, що мають місце у Тернопільській області протягом 2014, 2015 років.

Підготовлене видання є особливо актуальним під час відзначення Дня героїв Небесної Сотні, вшанування їх подвигу, прикладом для подальшого розвитку вищеозначеної тематики у закладах освіти.

Міжшкільний товариський турнір з волейболу пам’яті героїв Небесної сотні у Жизномирі

Відкриття меморіальної дошки на честь героя Небесної Сотні Ігоря Костенка

18 лютого 2015 р. в Бучацькому колегіумі імені святого Йосафата відкрито меморіальну дошку на честь героя Небесної Сотні Ігоря Костенка. В церкві монастиря ОО.Василіян відправили Службу Божу та панахиду за загиблими.

На заходах були присутні учні та вчителі шкіл міста Бучач, колегіанти, священики, представники влади, громадськості, батьки та сестра Ігоря. Відео відкриття дошки дивитись за посиланням

Інформаційно-методичні матеріали з організації та реалізації проекту-літопису "Моя родина на захисті моєї Батьківщини"

Методичні рекомендації щодо вшанування у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Днів пам'яті Героїв Небесної сотні "Тризна за розстріляними на Майдані"

Наказ "Про організацію виконання заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді на період 2015-2020 років

Методичні рекомендації щодо організації учнівського патріотичного клубу

Методичні рекомендації з організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді у 2014/2015 навчальному році

Програми гуртків військово-патріотичного напряму:

Програма гуртка "Клуб юних миротворців"

Програма гуртка "Школа безпеки"

Програма гуртка "Юні скаути"

Програма гуртка "Джура"

Кiлькiсть переглядiв: 715